Art. 30a KN
Czwartek, 2023-09-28, 03:02
Witaj Gość | RSS
 
Główna Informacja zwrotnaRejestracjaWejdź
Menu witryny
Nasza sonda
Oceń przydatność aplikacji
Suma odpowiedzi: 212
Statystyki

Ogółem online: 1
Gości: 1
Użytkowników: 0

Informacja zwrotna

Imię i Nazwisko nadawcy:
Adres e-mail nadawcy:
Adres www:
Temat wiadomości *:
Tekst wiadomości *:
Jesteśmy zainteresowani narzędziami analizy:
Kod bezpieczeństwa *:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych (szczegóły niżej) *:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej (szczegóły niżej) *:Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dotyczy danych osobowych zawartych w powyższym formularzu;  wyrażenie zgody dotyczy przetwarzania danych osobowych w celach zgodnych z tematem wiadomości oraz wynikających z treści przekazanej wiadomości, po dokonaniu oceny tych celów po stronie administratora, przez czas nie dłuższy niż potrzebny do osiągnięcia celu lub celów przetwarzania. Celem szczególnym jest gromadzenie danych na potrzeby oceny potencjalnego zainteresowania narzędziami wspomagania dokonania analizy wydatków na wynagrodzenia nauczycieli połączonego z wysyłaniem informacji o ewentualnym zaistnieniu takich narzędzi (po dokonaniu wyboru o wartości "Tak" w polu "Jesteśmy zainteresowani narzędziami analizy"). Administratorem danych osobowych gromadzonych skutkiem wypełnienia powyższego formularza jest eGocki.pl Krzysztof Sługocki (adres siedziby: Osiedle Andrzeja Struga 2, Dzierżoniów). Osobie, której dane osobowe zostaną wpisane i przekazane poprzez powyższy formularz, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania a także żądanie ich usunięcia w ramach stosownych relacji i w porozumieniu z administratorem danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne; brak ich podania (w szczególności "adresu e-mail nadawcy") lub wybór wartości "Nie" w polu "Zgoda ma przetwarzanie danych osobowych" uniemożliwią udzielenie odpowiedzi lub wypełnienie celu wynikającego z tematu wiadomości bądź z treści wiadomości.

Zgoda na otrzymywanie informacji handlowej dotyczy możliwości otrzymywania takiej informacji drogą elektroniczną (na podany "adres e-mail nadawcy") od eGocki.pl Krzysztof Sługocki. W przypadku wyrażenia zgody "informację handlową" mogą stanowić informacje dotyczące analizy wydatków na wynagrodzenia nauczycieli w zakresie organizowanych szkoleń, spotkań, kursów i konferencji oraz w zakresie oferowanych narzędzi wspomagania dokonania analizy.

W zakresie, w jakim przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie zgody, posiada Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Wycofanie zgody nie jest równoznaczne z usunięciem danych osobowych.

Formularz logowania
Wyszukiwanie
Kalendarz
«  Wrzesień 2023  »
PnWtŚrCzwPtSobNie
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Archiwum wpisów
Chmura tagów
analiza wydatków na wynagrodzenia n o co chodzi w art. 30a podstawowe pojęcia jdu wstęp do jdu wzorzec formularza sprawozdania wersja demonstracyjna narzędzia do jdu narzędzia analizy wydatków na wynag terminy szkoleń Analiza2014 kalkulator Euklidesa AWN2014 KN analiza wydatków na wynagrodzenia n analiza wydatków na wynagrodzenia n analiza wydatków na wynagrodzenia arkusz sprawozdania analiza2014.exe analiza2014.zip narzędzia analizy wydatków na wynag osobista stawka wynagrodzenia zasad analiza wydatków na wynagrodzenia n JDU2014 nowe narzędzia analizy stare narzędzia analizy eGocki.pl KrzysztofSlugocki@gmail.com arkusze analizy narzędzia narzędzia analizy nowy sio system informacji oświatowej Analiza 2015 jdu2015 art30aKN eGocki jednorazowe dodatki uzupełniające konferencje newsletter szkolenia szkolenie program szkolenia nowe sio Sio Analiza2015 wzór formularza sprawozdania awn narzędzia analizy wydatków na wynag analizator zaokrąglanie Analiza2016 analiza 2016 podsumowanie ogólnopolskich debat o analiza wydatków na wynagrodzenia n art. 236 sprawozdanie jdu Analiza2017 wydatki poniesione na wynagrodzenia wydatki 1000 zł na start aplikacja program analiza wydatków analiza art. 30a formularz sprawozdania Sługocki osobista stawka wynagrodzenia zasad karta nauczyciela jednorazowy dodatek uzupełniający analiza 2020 2020 Krzysztof Sługocki analiza wydatków poniesionych na wy Aplikacja 2020 webinar
Copyright Krzysztof Sługocki © 2023
Stwórz bezpłatną stronę www za pomocą uCoz