Art. 30a KN
Piątek, 2022-12-02, 20:41
Witaj Gość | RSS
 
Główna RejestracjaWejdź
Menu witryny
Nasza sonda
Oceń przydatność aplikacji
Suma odpowiedzi: 204
Statystyki

Ogółem online: 1
Gości: 1
Użytkowników: 0
Główna » 2016 » Wrzesień » 8 » Dodatkowe udostępnienia i możliwości
14:02
Dodatkowe udostępnienia i możliwości

Możliwe, że... Czytelniku tej wiadomości... nie weźmiesz udziału w najbliższych szkoleniach z zakresu analizy wydatków na wynagrodzenia nauczycieli (2016), np. z racji już wypracowanej znajomości i opanowania tematu (być może w konsekwencji udziału w szkoleniach w latach minionych). W reakcji na Państwa powtarzające się ostatnio i liczne pytania (trudno mi nadążyć z udzielaniem odpowiedzi), a także w celu zaspokojenia w możliwie najlepszy sposób Państwa oczekiwań związanych z użytkowaniem udostępnianych narzędzi, poprzez wskazane tu adresy dodatkowo udostępniam: pełną prezentację (w formacie edytowalnym), która będzie częściowo wykorzystywana w czasie najbliższych szkoleń; pełny skrypt zawierający treści szkoleniowe w postaci elektronicznej (uczestnik szkolenia otrzymuje treści szkoleniowe w formie wydrukowanej).

Uczestnicy najbliższych szkoleń otrzymają dostęp do nowej wersji "analizatora" ([Analiza2016_w0909.xlsm]: jeszcze więcej ułatwień w dokonywaniu analizy; dodatkowe funkcjonalności; dodatkowe raporty; ułatwienia w przygotowywaniu ewentualnych wydruków i wykresów - wymienione nowe własności "analizatora" są głównie konsekwencją Państwa spostrzeżeń i oczekiwań najczęściej wyrażanych w związku z rosnącymi wymaganiami kontrolujących.

Przypominam także, że narzędzia (dopasowane do warunków obliczeniowych roku 2016) są tu udostępnione pod adresem art30a.ucoz.pl (z wersją "analizatora" - [Analiza2016_w0410.xlsm]). Zawarty w tej wersji "analizator" jest także koniecznie i wystarczająco funkcjonalny. Oczywiście używanie kolejnych wersji "analizatora" pozwala na korzystanie z gromadzonych (w wielu przypadkach regularnie przez kolejne miesiące) danych w plikach gromadzenia danych [awn*.xlsx]. Kolejny "analizator" prawdopodobnie będzie musiał być udostępniony po opublikowaniu przez MEN wzorca arkusza sprawozdania.

...wszystkie wzmiankowane wyżej kwestie i wiele innych będą szczegółowo, jasno i komunikatywnie wyjaśniane w czasie najbliższych szkoleń.

Narzędzia wspomagania dokonania analizy, prezentacja, skrypty szkoleniowe nie są przedmiotem sprzedaży; mogą być rozpowszechniane w zakresie objętym tematyką szkoleń na terenie funkcjonowania jednostki samorządu terytorialnego właściwego dla podmiotu, którego przedstawiciel brał udział w szkoleniu (co powinno dać się ewentualnie w miarę takiej potrzeby wykazać stosownym dokumentem w stosownym postępowaniu). W prezentacji można dokonywać dowolnie zamierzonych zmian także w celu jej dalszego udostępniania.

Jeżeli okaże się, że w roku 2017 także będzie obowiązywać zasada konieczności dokonania analizy wydatków na wynagrodzenia nauczycieli, to od teraz istnieją także dodatkowe następujące możliwości (co także jest reakcją na wyrażane - tu na razie w małej liczbie - nowe potrzeby):

  • Możliwość odpłatnego autorskiego i licencjonowanego udostępnienia pełnej dokumentacji (pełny opis i wyjaśnienia) kodów/skryptów VBA i SQL oraz zastosowanych funkcji, formuł i wszelkich innych obiektów do wykorzystania przez Państwa służby informatyczne w celu dowolnej modyfikacji i ewentualnie koniecznych indywidualnych dostosowań zalecanych tu narzędzi lub zbudowania ich doskonalszej wersji; czuję ciężar mojej niezamierzonej pierwotnie odpowiedzialności i Państwa oczekiwań; rozwiązanie jest używane w całym kraju przez już kilka tysięcy podmiotów; a z drugiej strony dosięga mnie coraz dalej idące zniechęcenie wobec zajmowania się wybranymi aspektami prawa oświatowego... - proszę jednak te kwestie rozważać "na zimno"; nie ma pośpiechu; z dystansem proszę obserwować najbliższe zmiany prawa...
  • Możliwość przygotowania odpłatnego dedykowanego rozwiązania dla danego podmiotu - pisząc najprościej, chodzi o to, aby zainteresowany podmiot mógł dysponować rozwiązaniem, które umożliwia pobranie danych z istniejących systemów kadrowo-płacowych bezpośrednio do plików gromadzenia danych narzędzia wspomagania dokonania analizy (nie zawsze jest to możliwe i nie zawsze opłacalne) - to również proszę rozważać "na zimno" i z właściwym wzmiankowanym wyżej dystansem...

Krzysztof Sługocki, 08.09.2016

Krzysztof.Slugocki@gmail.com

Wyświetleń: 740 | Dodał: art30a | Tagi: analiza wydatków na wynagrodzenia n, jdu, art. 30a, Sługocki, jednorazowy dodatek uzupełniający, Krzysztof Sługocki | Rating: 0.0/0
Liczba wszystkich komentarzy: 0
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
[ Rejestracja | Wejdź ]
Formularz logowania
Wyszukiwanie
Kalendarz
«  Wrzesień 2016  »
PnWtŚrCzwPtSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Archiwum wpisów
Chmura tagów
analiza wydatków na wynagrodzenia n o co chodzi w art. 30a podstawowe pojęcia jdu wstęp do jdu wzorzec formularza sprawozdania wersja demonstracyjna narzędzia do jdu narzędzia analizy wydatków na wynag terminy szkoleń Analiza2014 kalkulator Euklidesa AWN2014 KN analiza wydatków na wynagrodzenia n analiza wydatków na wynagrodzenia n analiza wydatków na wynagrodzenia arkusz sprawozdania analiza2014.exe analiza2014.zip narzędzia analizy wydatków na wynag osobista stawka wynagrodzenia zasad analiza wydatków na wynagrodzenia n JDU2014 nowe narzędzia analizy stare narzędzia analizy eGocki.pl KrzysztofSlugocki@gmail.com arkusze analizy narzędzia narzędzia analizy nowy sio system informacji oświatowej Analiza 2015 jdu2015 art30aKN eGocki jednorazowe dodatki uzupełniające konferencje newsletter szkolenia szkolenie program szkolenia nowe sio Sio Analiza2015 wzór formularza sprawozdania awn narzędzia analizy wydatków na wynag analizator zaokrąglanie Analiza2016 analiza 2016 podsumowanie ogólnopolskich debat o analiza wydatków na wynagrodzenia n art. 236 sprawozdanie jdu Analiza2017 wydatki poniesione na wynagrodzenia wydatki 1000 zł na start aplikacja program analiza wydatków analiza art. 30a formularz sprawozdania Sługocki osobista stawka wynagrodzenia zasad karta nauczyciela jednorazowy dodatek uzupełniający analiza 2020 2020 Krzysztof Sługocki analiza wydatków poniesionych na wy Aplikacja 2020 webinar
Copyright Krzysztof Sługocki © 2022
Stwórz bezpłatną stronę www za pomocą uCoz