Art. 30a KN
Wtorek, 2022-12-06, 05:45
Witaj Gość | RSS
 
Główna RejestracjaWejdź
Menu witryny
Nasza sonda
Oceń przydatność aplikacji
Suma odpowiedzi: 204
Statystyki

Ogółem online: 1
Gości: 1
Użytkowników: 0
Główna » 2020 » Marzec » 17 » Webinar – wybrane aspekty realizacji art. 30a
23:11
Webinar – wybrane aspekty realizacji art. 30a

Proszę rozważyć możliwość wzięcia udziału w webinarze (szkoleniu online, szkoleniu elektronicznym) dotyczącym wybranych aspektów związanych z realizacją obowiązków wynikających z art. 30a ustawy Karta Nauczyciela. Proszę także podzielić się tą wiadomością z właściwymi w Państwa ocenie osobami, które być może potrzebują „garści” informacji zgodnych z zakresem proponowanej tu tematyki szkolenia.

Celem proponowanego webinaru jest udzielenie pomocy w ocenie możliwości i potrzeb skorzystania z zalecanych narzędzi wspomagania przeprowadzania analizy wydatków poniesionych na wynagrodzenia nauczycieli w odniesieniu do zakresu obowiązków wynikających z właściwych tu przepisów prawa.

Zaplanowany webinar będzie dotyczył:

  • krótkiej prezentacji konieczności gromadzenia danych z wykorzystaniem zalecanych narzędzi (programu, arkuszy, aplikacji,…) – krótka demonstracja podstaw praktyki gromadzenia danych;
  • krótkiego wyjaśnienia tego, z czego wynika fakt zaistnienia zalecanych narzędzi gromadzenia danych i ich analizy i związanych z tym „uciążliwości” (co do zakresu, sposobu, terminów i koniecznych do osiągnięcia celów) – demonstracja „algorytmu” myślenia i postępowania wpisanego w obowiązujące prawo w odniesieniu do znaczenia słów „przeprowadzić analizę wydatków poniesionych na wynagrodzenia nauczycieli w roku (za rok) 2020” – z ograniczonym (wystarczająco krótkim, ale koniecznym i czytelnie jasnym) przywołaniem właściwych tu przepisów prawa;
  • wskazania dostępnych już możliwości skorzystania z zalecanej aplikacji w roku 2020 – w szczególności w odniesieniu do wyjaśnienia „dlaczego raczej nie należy czekać do grudnia lub stycznia z tą analizą; dlaczego lepiej już teraz dokonywać analiz okresowych – wady i zalety tych dwóch różnych strategii realizacji obowiązków wynikających z art. 30a”.

Webinar jest bezpłatny.

Webinar jest zaplanowany na 23 marca:

  • dla pierwszej grupy chętnych od godziny 09:00 (limit zgłoszeń został osiągnięty 17 marca);
  • dla drugiej grupy – od 13:00 (limit zgłoszeń został osiągnięty 18 marca);
  • dla trzeciej grupy – od 20:00;
  • (termin dodatkowy) dla czwartej grupy - 02 kwietnia od godziny 09:00.

Webinar będzie trwał do 90 minut; po zakończeniu jest możliwe zadawanie pytań (chat) oraz wymiana pożądanych informacji.

Grupy będą liczyły maksymalnie do 18 uczestników.

Aby dokonać zgłoszenia na webinar wystarczy skorzystać z elektronicznego formularza zgłoszenia dostępnego także pod adresem bezpośrednim: https://forms.gle/XYG2JGzagF9riGaB9. Po dokonaniu zgłoszenia zostanie przekazana (do kilku godzin od chwili zgłoszenia) informacja o dokonaniu rezerwacji uczestnictwa w webinarze oraz kilka informacji pomocniczych dotyczących głównie zalogowania się do uczestnictwa w webinarze.

Przed podjęciem decyzji o dokonaniu zgłoszenia na webinar zalecane jest poświęcenie „chwilki” na zapoznanie się z kilkoma podstawowymi informacjami – głównie chodzi o przeprowadzenie testu łącza internetowego i sprzętu (będzie głównie potrzebny dostęp do głośników – kamerka i mikrofon nie są wymagane dla skutecznego udziału w webinarze) dostępnego pod adresem https://myownconference.pl/features.php; instrukcja dla uczestnika webinaru jest dostępna pod adresem https://myownconference.pl/blog/pl/index.php/memo_pl/.

Jeżeli liczba chętnych przekroczy zaplanowane ramy organizacyjne wyżej wskazane – zostaną zaplanowane terminy dodatkowe, pierwszy między 03 a 05 kwietnia – zainteresowani, którzy nie zmieszczą się w żadnej z grup zaplanowanych na 23 marca będą stosownie informowani o ewentualnie nowym dodatkowym terminie.

Istnieje także możliwość (we wskazanym wyżej zakresie tematycznym lub innym dotyczącym art. 30a) uzgodnienia analogicznego szkolenia online (z wyborem terminu) dla pożądanej w Państwa ocenie potencjalnej grupy uczestników organizowanych po Państwa stronie – w drodze wymiany wiadomości e-mail (k.slugocki@egocki.pl) lub w ramach rozmowy telefonicznej (501 091 995); jestem gotów omawiać wybrane szczegóły.

Zaplanowano już także inne webinary – lista zaplanowanych webinarów i ich zakresów tematycznych będzie regularnie aktualizowana pod adresem http://art30a.ucoz.pl/index/webinar/0-26.

Zapraszam Państwa do aktywności w nowym i nowoczesnym środowisku kształtowania wiedzy i umiejętności.


Krzysztof Sługocki, 17.03.2020 (ostatnia aktualizacja - 18.03.2020)

Wyświetleń: 262 | Dodał: art30a | Tagi: analiza wydatków, webinar, szkolenia, Sługocki, Krzysztof Sługocki, art. 30a | Rating: 0.0/0
Liczba wszystkich komentarzy: 0
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
[ Rejestracja | Wejdź ]
Formularz logowania
Wyszukiwanie
Kalendarz
«  Marzec 2020  »
PnWtŚrCzwPtSobNie
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Archiwum wpisów
Chmura tagów
analiza wydatków na wynagrodzenia n o co chodzi w art. 30a podstawowe pojęcia jdu wstęp do jdu wzorzec formularza sprawozdania wersja demonstracyjna narzędzia do jdu narzędzia analizy wydatków na wynag terminy szkoleń Analiza2014 kalkulator Euklidesa AWN2014 KN analiza wydatków na wynagrodzenia n analiza wydatków na wynagrodzenia n analiza wydatków na wynagrodzenia arkusz sprawozdania analiza2014.exe analiza2014.zip narzędzia analizy wydatków na wynag osobista stawka wynagrodzenia zasad analiza wydatków na wynagrodzenia n JDU2014 nowe narzędzia analizy stare narzędzia analizy eGocki.pl KrzysztofSlugocki@gmail.com arkusze analizy narzędzia narzędzia analizy nowy sio system informacji oświatowej Analiza 2015 jdu2015 art30aKN eGocki jednorazowe dodatki uzupełniające konferencje newsletter szkolenia szkolenie program szkolenia nowe sio Sio Analiza2015 wzór formularza sprawozdania awn narzędzia analizy wydatków na wynag analizator zaokrąglanie Analiza2016 analiza 2016 podsumowanie ogólnopolskich debat o analiza wydatków na wynagrodzenia n art. 236 sprawozdanie jdu Analiza2017 wydatki poniesione na wynagrodzenia wydatki 1000 zł na start aplikacja program analiza wydatków analiza art. 30a formularz sprawozdania Sługocki osobista stawka wynagrodzenia zasad karta nauczyciela jednorazowy dodatek uzupełniający analiza 2020 2020 Krzysztof Sługocki analiza wydatków poniesionych na wy Aplikacja 2020 webinar
Copyright Krzysztof Sługocki © 2022
Stwórz bezpłatną stronę www za pomocą uCoz